Wesson Honor Roll, first 9 weeks 2021

Published 2:00 pm Friday, October 29, 2021

WESSON

All As

First grade — Kade D’wayne Banks, Abigail Taylor Brooks, Emilie Elizabeth Caballero, Colton Nickoles Craft, Montzerrat Betzabhet Gonzalez, Liam Brady Hamilton, Gourney Quade Hunley, Charles Ray Jordan, Lucas Corey June, Cooper Michael King, James Henry Logan, Bentley Hicks Luke, Lakenn Faith Luke, Avery Quinn McManus, Timothy Peck Newman, Sarah Elliot Oberschmidt, Graycee Nevaeh Orgeron, Bristol Lee Rorie, Hayden Skye Ryan, Jayce Dean Taylor, Gannon Owen O’Bryant Tompkins, London Paris Wallace, Taylor Price Warren, Kaden Wayne Westrope, Maleigh RaeAnn Williams

Second grade — Paris Marie Beasley, Derren Jess Brister Jr., Bently Easton Burns, Autumn Daae Clark, Jayce Donnell Coleman, Madelynn Faye Coleman, Asher Rhodes Formby, Leighton Alaine Hall, Cole Russell Harris, Laken Dakota Hogan, Abigail Grace Holloway, Makinley Ann Johnson, Reagan Nicole Johnson, Griffin Reed Newell, Jamiah J’ream Robinson, Whitman Joseph Lloyd Rogers, Huntley Ty Rushing, Israel Kate Scopel, Ella Walker Shelton, Braxton Thomas Shoemake, James Brantley Smith

Third grade — Joshua Cottrell Armistad, Annistyn Pyper Byrd, Katie Grace Garcia, Laney Brooke Hamilton, Amy Joyce Hill-Ramirez, Charleigh Bree Howell, Leah Grace Norman, Molli Ann Shannon, Mary Travis Smith, Alexander Hayes Touchstone, Aubree Rose Williams

Fourth grade — Jaiyana Minyon Barlow, Haley Lane Bates, Avalyna Carol Becerra, Lyla Joan Formby, James Darnell Harvey II, Brennan Delaney Holder, Addison Ruth Lee, Bailey Marie Lee, Haydn Alan Rushing, Marquez Deont’e Sims, William Laikin Tarver, Rushten Keith Williams

Fifth grade — Brenton Austin Brewer, Emory Lee Britt, Bennett Lane Ebarb, Jaxton R P Hunley, Grant Young Hynum, Makyia Natori Jackson, Evan Scott Lambright, Tucker Elliott Martin, Anne Houston Peets, Thomas Brody Ponder, Brooks Alexander Shoemake, Caroline Rose Smith, Chastin Zion Wilson

Sixth grade — Matthew Ayden Branch, Anna Frances Caballero, Kenslie Jerldine Carter, Ashley Marie Chamblee, Kayla Rhea Clingan, Adyson Rose Dowd, Ellisa Eden Hall, Kathryn Elaine Hewitt, Brandon Michael Hutt, Michaella Noble, Slade Easton Oberschmidt, Tiffany Marie Rials, Phypher Lyn Roberts, Addison Brylee Rorie, Allie Dawn Ryan, Madelyn Elaine Sanders, Allyson Blair Selman, Isabella Grace Sills, Kimberly Silvan Martinez, Joshua Blake Warren

Seventh grade — Flint Enoch Ahlberg, William Nolan Barlow, Lucas Paul Bowlin, Riley Beth Bush, Jaycee Kelly Heard, Zechariah Caleb Holloway, Wesley Nathaniel Loy, Alice Van-Anh Luong, Mackenzie Claire Mire, Bryant Parker Robbins, Judah Cole Scopel, Jacey Mikayla Shannon, Jaide Leeanne Shoop, Madyson Brooke Westrope, Molly Nicole Westrope, Blayten Wayne Windom

Eighth grade — Jaxon Valor Barlow, Blair Mitchell Boyd, Trinity Rain Breland, Dakiyah Kristian Butler, Abigail Marina Cameron, John Michael Cooper, Brendon Robert Duguid, Lacy Morgan Erwin, Maria McKenzie Hall, Noah Nelson Marion Howell, Alana Caroline Hux, Macy Rebecca Loy, Tripp Radford Martin, Ruston Dayne Newman, Kylie Morgan Rorie, Gustavo Ruiz-Garcia, Samuel Cade Scopel, Baylor Lane Smith, Maddisen Faith Staats, Ty Rustyn Turner, Sydnee Layne Westrope, Jack Henry Wilson, Mary Margaret Woods

Ninth grade — Joycelyn Makayla Elizabeth Barner, Lilly Kate Channell, Taylor Nicole Davis, Allison Paige Hamilton, Gracyn Jewell Martin, Aubree Lee Smith, Avery Anna Watts

10th grade — Rachel Charleigh Anderson, Aidan Ameer Brice, Ja’niyah La’shae Byther, Hannah Chesley Cameron, Shelia Samantha Casanova, Brandon Davis Ebarb, Cloe Nicole Elkins, Alan Tin Luong, Cameron Elizabeth Miller, Abby Nicole Mooney, Kaylee Layne Prine, Mallory Elise Sanders, Hailey Nicole Walker, Julianna Rose Wilson, Karen Itzel Zarate Lopez

11th grade — Madalynn Grace McManus, Jayonce’ Alzatia’ Stewart

12th grade — Alexis Adrianna Ashley, Kimberly Nicole Ayers, Brett Daniel Boutwell, Kamryn Michelle Bridges, Ja’Kyle Pauvion Brown, Anyel Ta’karia Butler, JaKayla Keandra Butler,Alayna Farrar Everett, Turner Daniel Green, Logan Conly Hux,  Zoe Elizabeth Johnson, Collin Nathan McGowan, Samuel Thomas McInnis, Vivian Ann McRee, Antonio Pierre Merrill, Dalton Daniel Orgeron, Kelly Grace Raiford, Nyla Jemia Ross, Braden Gage Smith, Kyla Lane Smith, Mary Grace Sullivan, Malliyah Torchandra Walker Clay, Amber Lynn Westbrook, Candace Alayna Westrope, Christopher Lane Westrope, Adam Jon Wolfe, Zackary Barlow Woods

Principal’s Honor Roll, As & Bs

First grade — Alora Rafat Anter, Mya Grace Box, Eli Hunter Carr, Karson James Clay, Re’Niya Gernae Curtis, Jaxon Roger Keith Dunn, Briar Ulyse Guillory, Joanna Michelle Hill-South, Ra’niyah Elise Miller, Klaylon Tucker Layne Russell, Paisley Noell Skinner, Mattie Gracie Weeks, Rowen Lon Yeager, Madelyn June Young

Second grade — Madalyn Rose Benton, Bryant Price Collins, Braylee Michelle Davis, Matilda Rivers Dugas, Kolton Wade Ferguson, Caleb Chase Granger, Emma Grace Howard, Georgia Rose Jackson, Hadley Rayne McManus, Brantly Wayne Strickland, Trajan Alexander Upton, Antonio Terrell Walker Jr., Alexa Natalee-Carol Westmoreland

Third grade — Kace Mitchell Allen, Ambernae Unique Armstrong, Breeze Adam Brewer, Taylor Rae’ Brown, Jude Anakin Carr, Maya Elizabeth Cline, Dusti Bleue Coleman, Fenix Lawton Costilow, Mason Dillan Ezell, Luis Gustavo Flores-De La Cruz, Aiden Andrew Gemelli, Liam Albert Hughes, Harper Elise Johnson, Jayce Dylan Lawrence, Mark Kypton Lofton, Konner Earl Minton, Jaxon Kade Newman, Sadie Bao Nhi Nguyen, Keagan Timothy-Dale Stevens, Lily-Ann Faith Sykes, Kendall Claire Turner, Molly Grace Waltman, Grayson Kendall Westmorland, Evelyn Jayne Westrope, Jax Mereel White, Jeremy Tyree Williams, Addilee Denise Windom, Sydney Alette Yaskovic

Fourth grade — Alexander Bello-Silvan, Mason Reed Brister, Ja’thai Danielle Burrows, Case Henry Cliburn, Janella Sophia Coleman, Annie Rose Lynne Cuevas, Jess Riles Cameron Douglas, Glory R. Freeman, Levi Thomas Highfill, James Dalton Jackson, Lillian Grace Jackson, Jackson Daniel James, Colson Drake Lee, Jon Carter Morris, Ellison Kate Powell, Lexie Catherine Ryan, Canaan Lee Scopel, Kaylee Elizabeth Sills, Vivian Louise Smith, Karleigh Isabella Wallace

Fifth grade — Braeleigh Addison Barnett, Carson Alexander Barrington, Walker Jake Breazeale, Andrew Tyler Brooks, Aubrey Tatum Carraway, Kaden Robert Conner, Angel Olivia Derouen, Mikelyn Anne Douglas, Ryker Jace Gladden, Addison Mackinzie Guillory, Isaac Kennedy Heggins, Ryleigh Elizabeth Jeffreys, Lindsey Layne Lockhart, Sarah Grace Logan, Robert Malcolm Lowery III, Meredith Kate McKenzie, Jayden Alden Miller, Tyler Lane Morris, Preston Wayne Morse, Anna Linley Newell, Adalyn Claire Prestridge, Jason Wyatt Runnels, Hayden Ryan Tucker, Collin Blake Watts, Bronson Reid Westrope

Sixth grade — Hayden Michael Barnes, Kristis Keaton Brewer, Payton Calynn Cloy, Adalynn Rayne Coleman, Mary Elizabeth Coleman, Sean Ethan Cooper, Logan Xavier Darce, Elijah Criten Dollar, Hunter Dean Granger, Laina Brooke Hart, Tristan Gaige Holloway, Braydon Seth McNair, Grady Bennett Smith, Brandon Alston Thomas, Canderous Paul White, Mallory Grace Wilkinson, Nancy Zarate Lopez

Seventh grade — Christopher Brayden Arbaugh, Stacie Nicole Berch, Tyler Lance Berch, Micqueal Antonisha Berry, Braiden Edmond Bowman, Presley Ann Bridges, Caylie Klaire Britt, Madelynn Rene’ Brooks, Carson Reed Butler, Brooke Rayne Cline, Anna Claire Crabtree, Kali Nicole Denson, Layton Allen Earls, Austin Matthew Hamilton, Ja’cionne Lachris Hilliard, Lillian Rachel Love, Ethan Daniel Martin, Elizabeth Claire Moulder, Taylor Brooke Murray, Bently Kirsten Roberson, Dawson Blaine Selman, Charley Ann Shelton, Kevin Terrell Smith, Anye Lashai Tanner, Ava Grayce Woodson, Matthew Ridge Yeager

Eighth grade — Jackson Stephen Barlow, Deanna Tristin Bonsall, Charles Tate Brister, Brandon Parker Brooks, Ke’mari Jaquan Brown, Jace Walker Curtis, Lexi Lang Ferguson, Jenny Joana Flores Delacruz, Kelsey Paige Hall, Jamirah Dameal Harvey, Delaney Lynn Hutt, John-Brayden James, Jakyiah Telia Johns, Isabella Rayne Johnson, O’mari Os’qua Johnson, Willow Margaret Love, Katherine Blair Mathis, Karter Brent Lee McLemore, Lilly Meghan Elise Moore, Katherine Rae Norwood, Rylan Kesley Oswalt, Lexi Grace Prestridge, William Nick Raiford, Sullivan Mckenzie Roberts, Karley Grace Shannon, Sydney Aleigh Thomas, Aiden Keith Wallace, Akierah Denari Wallace, Whitney Paige Westrope, Caeden Blake Williams

Ninth grade — Mason Aubrey Ashley, Shana Leatrice Givens, Wyatt Layne Hughes, Mary Gwyn Hynum, Austin Elijah Johnson, Ella Marie Logan, Benjamin Conner McKenzie, Hunter Blaylock Meredith, Eric Roland Merrill, Kalana Marie Nhem, Maggie Grace Runnels, Tiara Emily Tronstad,William Cotton Westbrook, Emileigh Hayden Woodson

10th grade — Ethan Stanley Bonsall, Paris Juanita Byrd, Breelynn Layne Cloy, Evangeline Sinclaire Cook, Linda Grace Dunn, Jahnasia Lashaye Harris, C’ryah Diana Haynes, Alexius Haiden Holder, Taylor Dawn June, William Andrew Madison, Jayla Lashay Martin, Tarayvia Debray Miller, Mara Grace Norwood, Maedyn Rylee Ross, Corley Marie Sandifer, Zevante Jequan Stapleton, Bailey Ray Walker, Melody Lynn Waltman, Christopher Michael Watson, Stevie Rayne Westrope

11th grade — Orrin Tyler Ainsworth, Kalyn Nicole Benton, Harlan Landon Brewer, Akiria Monet Brown, Caleb Alexander Carty, Marley Grace Channell, Jaylynn Brooke Cloy, Grayson Cole Coates, Lena Grace Coleman, Kayleigh Alexis Freeman, Kiara Daes’shana Haynes, Ethan James Laird, William Rush Loy, Alexander Duc Luong, Lucas Andrew McRee, Hannah Leann Meredith, Taylor Kay Papizan, Sadie Michelle Sandifer, Caleb Wallace Sutton

12th grade — Carson Welter Barlow, Tyler Steven Coghlan, Adam Malcolm Curtis, Breanna Rayne Grant-Hall, Alexis Leighann Guess, Destini Talayeh Jones, Kayla Elaine McElveen, Macie Marie Moore, Jared Jafet Mora, Kayla Brooke Oberschmidt, Sarya Alece Nate’ Smith, Sebron Estus Smith II, Suzanna Grace Smith, Troy Emory Thigpen, Brianna Nicole Westbrook

Honor Roll, All Bs

First grade — Alaina Brooke Hamilton, Isabelle Charle’ Silvan, Ashton Shawn Watson

Second grade — Emmett Marshall Case, Addisyn Elaine Coleman, David Jeremiah Johnson, Ta’Riya TaJei Jones, Garrett Tyler Victory

Third grade — Karaily Faith Russell, Matthew Dewayne Shannon, William Cole Windham

Fourth grade — Loretta Ruth Daugherty, Emberlynn Alizabeth Ruth Lewis, Mae Reeves Logan, Makenzee Miller, Andrew Cooper Tarver

Fifth grade — Britly Michell Cruz Morales, Kaia Jade Denson, Christina Louise Elkins

Sixth grade — Zoey Madison Ashley, Zaxton Layne Carona, Dalton Andrew Duguid, Preston Blake Oberschmidt, Ripken Dean Powell, Britt Jonah Roberts, Micah Owen Thomas, Taylor Grace Traxler

10th grade — Brittney Elizabeth Bailey, Logan David Branch

12th grade — Callie Brooke Barlow